استقبال از غرفه میراث فرهنگی و گردشگری در نمایشگاه کتاب + برتر نمایشگاه کتاب معرفی شدند – اتحادیه صنف فرش دستباف

غرفه های پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال بازدیدکنندگان روبه رو شد

غرفه های پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال بازدیدکنندگان روبه رو شد.

دانشگاه ها برای تامین منابع دانشگاهی کتابخانه های خود و دانشجویان مراجعه کنندگان اصلی بخش دانشگاهی بودند، بخش عمومی نیز با استقبال اقشار مختلف بازدیدکننده قرار گرفت.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

کتاب های ارائه شده دربرگیرنده حوزه های شخصی و عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با موضوعات باستان شناسی، ابنیه و بافت های تاریخی فرهنگی، حفاظت و مرمت آثار تاریخی، معماری، گردشگری، میراث فرهنگی، میراث طبیعی، زبان های باستانی، مردم شناسی و هنرهای سنتی و کودک و نوجوان است که با 20 درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، پژوهشگاه با دو غرفه در بخش ناشران دانشگاهی و بخش عمومی با بیش از 200 عنوان کتاب در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور دارد. 

——————-

نشر طوطی از تهران

نشر مرسل کاشان

بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه

انتشارات رویان‌پژوه

نشر کودک و نوجوان:

خبرگزاری ایسنا: غرفه‌های برتر و شایسته تقدیر سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که امروز (شنبه، ۲۲ اردیبهشت‌ماه) در مصلا به کار خود پایان می‌دهد به شرح زیر معرفی شدند:

انتشارات واله

غرفه برتر

غرفه برتر

نشر دانشگاهی:

غرفه برتر

انتشارات تخته سیاه

غرفه شایسته تقدیر

انتشارات حدیث نینوا از شهرستان

نشر عمومی:

انتشارات زعفران

نشر آموزشی:

غرفه شایسته نقدیر

انتشارات کارنامه از تهران

ایده‌پردازان عصر نو

نشر دیجیتال

غرفه شایسته تقدیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *