استویچکوف: این جام جهانی پر از شگفتی است + قیمت سکه در بازار امروز – اتحادیه صنف فرش دستباف

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه ترود روسیه، هریستو استویچکوف در آستانه آغاز رسمی جام جهانی 2018 فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که جام جهانی جدیدی را شاهد خواهیم بود و انتظار دارم که این رقابت‌ها بسیار غیرمنتظره و پر از شگفتی باشد
وی در پایان اظهار داشت: از نظر من سازماندهی جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه فوق‌العاده است. این کشور تاکنون المپیک‌های تابستانی، زمستانی و فرمول یک را برگزار کرده و الان نیز شاهد سازماندهی باشکوه جام جهانی فوتبال در روسیه هستیم. ما باید در این رابطه قدردان دولت روسیه و پیش از همه آنها ولادیمیر پوتین باشیم. ایمان دارم که شاهد بهترین جام جهانی فوتبال در تاریخ خواهیم بود.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه ترود روسیه، هریستو استویچکوف در آستانه آغاز رسمی جام جهانی 2018 فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که جام جهانی جدیدی را شاهد خواهیم بود و انتظار دارم که این رقابت‌ها بسیار غیرمنتظره و پر از شگفتی باشد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال بلغارستان ادامه داد: معتقدم یکی از تیم‌های مرحله گروهی که در جمع مدعیان نیست کاری صورت خواهد داد که باعث می‌شود حرف‌های زیادی درباره این تیم بزنیم. برای من جذاب‌ترین رقابت‌ها در جام جهانی 2018 روسیه در گروه مرگ میان تیم‌های ملی آلمان، کره‌جنوبی، سوئد و مکزیک است.

استویچکوف در ادامه با اطمینان خاطرنشان کرد: حتما یک تیم اروپایی فاتح جام جهانی 2018 در روسیه خواهد شد. تیم‌های ملی آلمان، فرانسه و بلژیک شانس‌های خوبی دارند و به این جمع می‌توانیم آرژانتین را هم اضافه کنیم.

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم دو میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح جدید دو میلیون و ۴۱۸ هزار تومان به فروش رسید

قیمت سکه در بازار امروز

همچنین نیم سکه با قیمت یک میلیون و ۲۴۷ هزار تومان، ربع سکه ۷۰۹ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه یک گرمی ۴۰۶ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار ساخته نشده در بازار طلای تهران، ۲۱۰ هزار و ۷۸۰ تومان و هر انس طلا ۱.۳۰۳ دلار و ۲۸ سنت است.

باشگاه خبرنگاران جوان: امروز در صرافی‌ها، هر قطعه سکه طرح قدیم دو میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح جدید دو میلیون و ۴۱۸ هزار تومان به فروش رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *