جایزه اسپانیایی‌ها برای فیلم «تمارض» + وزارت ارتباطات: توان پرداخت وام نداریم – اتحادیه صنف فرش دستباف

خبگزاری ایلنا: فیلم سینمایی «تمارض» به کارگردانی عبد آبست به‌طور مشترک با فیلم «خانه ما» از ژاپن جایزه بهترین فیلم جشنواره “spain moving images” (تصویر متحرک اسپانیا) را که از ١ تا ٩ تیر ١٣٩٧ در مادرید اسپانیا برگزار شد به خود اختصاص داد
خبگزاری ایلنا: فیلم سینمایی «تمارض» به کارگردانی عبد آبست به‌طور مشترک با فیلم «خانه ما» از ژاپن جایزه بهترین فیلم جشنواره “spain moving images” (تصویر متحرک اسپانیا) را که از ١ تا ٩ تیر ١٣٩٧ در مادرید اسپانیا برگزار شد به خود اختصاص داد.

در بیانیه هیئت داوران این جشنواره آمده است: «تمارض» به دلیل جرأت و جسارت در پرداخت صحنه‌ها به شکل خیره‌کننده و نشان دادن اینکه چگونه اختلاف نگاه می‌تواند سرآغاز یک تراژدی باشد، از نظر هیئت داوران شایسته دریافت این جایزه است.

مریم شفیعی، تهیه‌کننده و محمد اَطبایی عرضه و پخش بین‌المللی این فیلم هستند. «تمارض» محصول «هیچ فیلم» و اولین فیلم بلند سینمایی عبد آبست است که تاکنون در فستیوال‌های مختلفی از جمله برلین، تورنتو، شانگهای، ترانسیلوانیا، آرس و…به نمایش درآمده است.

این فیلم در آینده‌ای نزدیک در فستیوال هنر روسیه که از ٣٠ تیر تا ١۴ مرداد در مسکو برگزار خواهد شد به نمایش درخواهد آمد.

جایزه اسپانیایی‌ها برای فیلم تمارض

——————-

خبرگزاری مهر: نصرالله جهانگرد در نشست خبری با بیان اینکه ظرفیت پرداخت وام ۱۰۰ میلیاردی به پیام رسانهای داخلی را نداریم، گفت: بیش از این ۵ پیام رسان داخلی، هریک ۵ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده بودند و همچنان به دنبال دریافت تسهیلات ۵۰ میلیارد تومانی تا ۱۰۰ میلیارد تومانی هستند
خبرگزاری مهر: نصرالله جهانگرد در نشست خبری با بیان اینکه ظرفیت پرداخت وام ۱۰۰ میلیاردی به پیام رسانهای داخلی را نداریم، گفت: بیش از این ۵ پیام رسان داخلی، هریک ۵ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده بودند و همچنان به دنبال دریافت تسهیلات ۵۰ میلیارد تومانی تا ۱۰۰ میلیارد تومانی هستند.

برخی پیام رسانهای داخلی اعلام کرده اند که برای رقابت در بازار شبکه های پیام رسان موبایلی، نیازمند دریافت ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی دولت هستند.

وی افزود: وزارت ارتباطات منابعی برای تخصیص این میزان تسهیلات به این شرکتهای داخلی ندارد.

در راستای حمایت از تولید داخل، این شرکتها پیش از این موفق به دریافت وام تا سقف ۵ میلیارد تومان شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *