خرید صوتی بلیط سینما با دستیار هوشمند گوگل + پوستر بهزاد شیشه‌گران برای زنده یاد ناصر چشم آذر – اتحادیه صنف فرش دستباف

خبرگزاری مهر: از این پس برای خرید بلیط سینما نیازی به مراجعه به گیشه یا استفاده از سایت های اینترنتی نیست و کاربران می توانند به صورت صوتی و با استفاده از دستیار هوشمند گوگل این کار را انجام دهند
ارائه این خدمات با همکاری شرکت فندنگو انجام شده و علاقمندان تنها کافیست از برنامه گوگل اسیستنت به همین منظور استفاده کرده و عبارت “بلیط ها را بخر” یا “هی گوگل، بلیط های فیلم … را برایم بخر” را بیان کنند.

خبرگزاری مهر: از این پس برای خرید بلیط سینما نیازی به مراجعه به گیشه یا استفاده از سایت های اینترنتی نیست و کاربران می توانند به صورت صوتی و با استفاده از دستیار هوشمند گوگل این کار را انجام دهند.

همچنین با بیان عبارت تریلر فیلم را به من نشان بده، تریلر فیلم در محیط این برنامه نمایش داده می شود. پیش خرید بلیط سینما هم از طریق نسخه به روزشده گوگل اسیستنت ممکن است.

اگر کاربران علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد هر فیلم هستند، می توانند عبارت “چه کسی در فیلم بازی می کند” را بیان کنند تا از فهرست بازیگران یک فیلم مطلع شوند.

اگر کاربری مطمئن نیست که قصد مشاهده چه فیلمی را در سینما دارد، می تواند عبارت ” برنامه نمایش فیلم ها در اطراف من” را بیان کند تا گوگل اسامی، زمان پخش و نام سینماهای نمایش دهنده را به صورت صوتی تشریح کند.

——————-

خبرگزاری مهر: بهزاد شیشه گران هنرمند نقاش و طراح با طراحی پوستری به ناصر چشم آذر موسیقیدان ایرانی که ۱۴ اردیبهشت ماه درگذشت، ادای دین کرد
خبرگزاری مهر: بهزاد شیشه گران هنرمند نقاش و طراح با طراحی پوستری به ناصر چشم آذر موسیقیدان ایرانی که ۱۴ اردیبهشت ماه درگذشت، ادای دین کرد.

بهزاد شیشه گران، نقاش، طراح و گرافیست، متولد ۱۳۳۱ تهران، دیپلم نقاشی از هنرستـان هنرهای زیبای تهران، کارشناسی گرافیک از دانشگاه هنر، طراح ده ها پوستر فرهنگ، اجتماعی و سیاسی بدون سفارش از سال ۵۱ تا کنون، برگزاری ۲۳ نمایشگاه انفرادی و بیش ۱۵۰ نمایشگاه گروهی داخلی، ۲۱ مجموعه طراحی، نقاشی و گرافیک، شرکت در نمایشگاه های گروهی خارجی، در بخش نقاشی (چین، بنگلادش، مالزی، ایتالیا، سوییس و لندن)، در بخش گرافیک: (فرانسه، انگلیس، ایتالیا) و … است. تاکنون مجموعه ای از پوسترهای سیاسی وی در موزه های آرت مدرن فرانسه و لندن به نمایش گذاشته شده است.

پوسترهای فرهنگی، اجتماعی این هنرمند در زمره آثار بدون سفارش اوست و پیش از این پوسترهایی را به مناسبت های مختلف ملی و جهانی طراحی کرده است.

شیشه گران اعلام کرد: جدیدترین پوسترم را به ناصر چشم آذر، یکی از موسیقیدانان برجسته ایران تقدیم می کنم.

پوستر بهزاد شیشه‌گران برای زنده یاد ناصر چشم آذر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *