کفشگری: سایپا به قلی‌زاده و ترابی متکی بود + توقف پرواز ایرلاین اتریشی به اصفهان و شیراز – اتحادیه صنف فرش دستباف

خبرگزاری تسنیم: مهرداد کفشگری در مورد شرایط فعلی سایپا و تیمی که برای فصل جدید شکل گرفته است، گفت: ما در فصل گذشته تیم خوبی داشتیم که حالا بازیکنانی مثل قلی‌زاده و دانشگر را از دست داده‌ایم، ولی خوشحالیم که ترابی همچنان با ماست
خبرگزاری تسنیم: مهرداد کفشگری در مورد شرایط فعلی سایپا و تیمی که برای فصل جدید شکل گرفته است، گفت: ما در فصل گذشته تیم خوبی داشتیم که حالا بازیکنانی مثل قلی‌زاده و دانشگر را از دست داده‌ایم، ولی خوشحالیم که ترابی همچنان با ماست. چند بازیکن خوب هم جذب کردیم و فکر می‌کنم امسال تیم یکدستی داریم. پارسال سایپا به قلی‌زاده و ترابی زیاد متکی بود، ولی فکر می‌کنم در سال جدید تیمی یکدست داشته باشیم.

وی در پاسخ به پرسش که آیا سایپا می‌تواند جزو مدعیان قهرمانی باشد، عنوان کرد: در این چند سال که با دایی کار کردم، او همیشه دنبال قهرمانی و بهترین مقام بوده است. پارسال که واقعاً نتایج خوبی گرفتیم و امسال دنبال قهرمانی هستیم. تیم ما پتانسیل خوبی دارد، چون بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و باشگاه هم به خوبی تیم را حمایت می‌کند. سایپا امسال مدعی قهرمانی است.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه امسال کدام تیم شانس اول قهرمانی است، اظهار داشت: پرسپولیس یک فصل با تفاضل گل قهرمان نشد و دو سال پیاپی قهرمان شد. من پرسپولیس را مدعی اول می‌دانم، در ضمن ما، استقلال و سپاهان هم مدعی هستیم.

——————-

خبرگزاری ایسنا: شرکت خطوط هوایی اتریش در خبری اعلام کرد که در آینده به اصفهان و شیراز پروازی نخواهد داشت.

شرکت خطوط هوایی اتریش در خبری که با عنوان «حذف مسیر پروازی هنگ کنگ، میامی و لینتز در روزنامه کوریر منتشر کرده، اعلام کرد: به دلایل اقتصادی برخی از مسیرهای پروازی مانند مقاصد عنوان شده و همچنین هاوانا، کلمبو و تعدادی دیگر از مسیرهای طولانی را حذف خواهد کرد
شرکت خطوط هوایی اتریش اعلام کرده که در مقابل برای برخی از مسیرهای آمریکای شمالی 10 درصد افزایش ظرفیت پذیرش مسافر در نظر گرفته است.

براساس این گزارش هیچ تغییری در پروازهای روزانه این خطوط هوایی به تهران ایجاد نشده است.

همچنین در این خبر در همین چارچوب اضافه شده: در آینده به اصفهان و شیراز نیز پروازی انجام نخواهد شد.

شرکت خطوط هوایی اتریش در خبری که با عنوان «حذف مسیر پروازی هنگ کنگ، میامی و لینتز در روزنامه کوریر منتشر کرده، اعلام کرد: به دلایل اقتصادی برخی از مسیرهای پروازی مانند مقاصد عنوان شده و همچنین هاوانا، کلمبو و تعدادی دیگر از مسیرهای طولانی را حذف خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: شرکت خطوط هوایی اتریش در خبری اعلام کرد که در آینده به اصفهان و شیراز پروازی نخواهد داشت.

خط هوایی اتریش خصوصی و متعلق به لوفت هانزا است و از مدت‌ها پیش به دلیل کمبود مسافر و عدم صرفه اقتصادی در مسیرهای شیراز و اصفهان در صدد بازبینی در پروازهای خود به این دو شهر برآمده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *